Archiv článků

Pozor na domovní prodejce

V úterý 5.3. se v Letovicích vyskytoval falešný zástupce firmy E.on. Viz tato zpráva:  "Dneska na naši bytovku (Družstevní) zvonil muž, který se představil jako Pavel Drábek, externí zaměstnanec EONu. Ptal se, zda přišel dopis, a že tu je kvůli změnění smlouvy z důvodu navýšení měsíčních...
Celý článek

Smuteční oznámení

S bolestí v srdci oznamujeme spoluobčanům, že nás navždy opustila paní Mgr. Věra Kouřilová z Vřesic. Vzpomeňte na ni v tiché vzpomínce. 
Celý článek

Výsledek sbírky

Milí přátelé. Výsledek letošní Tříkrálové sbírky je 14525 Kč. Z toho Sulíkov 9625 Kč a 4900 Kč za Vřesice. Děkujeme za vaši štědrost. Každá koruna pomáhá.
Celý článek

Tříkrálová sbírka 2019

Děkujeme všem, kteří přispěli dnes do Tříkrálové sbírky jakoukoliv částkou, neboť: Každá koruna pomáhá." Díky také patří Třem králům, kteří dnes prošli v mrazivém počasí celou vesnici a za jejich snahu jste je mnozí štědře obdarovali. Za fajne a milá setkání u každého domu ze srdce děkujeme.
Celý článek

Oprava povrchu fotbalového hřiště

Oprava povrchu fotbalového hřiště ve Vřesicích doběhla do finále. Děkujeme všem, kdo přiložili ruku k dílu. Zejména děkujeme za dotační podporu z Jihomoravského kraje v částce 150.000Kč.  Věříme, že se opět v obci prohloubí sportovní duch a že budeme více setkávat na tomto hřišti. Původní...
Celý článek