Archiv článků

Zajištění LSPP

   1.7.2011 - 31.12.2012          Zabezpečení lékařské služby první pomoci .doc (40,5 kB)
Celý článek

Pozvánka

Všechny milovníky koní a dobrého piva zveme v sobotu 17.9. na Hubertovu jízdu, která se bude konat v Sulíkově na výletišti. Přijďte se pobavit a podpořit. Více informací upřesním. :)
Celý článek

Rekonstrukce komunikace ve Vřesicích

Vážení spoluobčané ,seznamte se prosím s plánovanou rekonstrukcí místní komunikace ve Vřesicích dle přiložené mapy .Přesný termín a průběh bude upřesněn.Dotazy spojené s touto realizací směřujte na Obecní úřad Sulíkov.   zdroj:sulikov.cz
Celý článek

Výsledky

Vřesický pohár 2011 1. místo Křetín 2. místo Horní Poříčí 3. místo Letovice 4. místo Vřesice   všem děkujeme za účast a těšíme se na další ročník!
Celý článek

Vřesický pohár 2011

Vřesice Stars oznamují, že v sobotu 6.8. 2011 se bude konat tradiční fotbalový turnaj na San Antoniu ve Vřesicích. Začátek ve 12.30. Po skončení a vyhlášení výsledků následuje taneční zábava s Los Cabbanos.
Celý článek

Obec Sulíkov informuje

V Rudce má být vybudován sklad vysoce toxických látek aj. velice nebezpečných látek, více info na úřední desce v Kunštátě (kunstat-mesto.cz). Vyslovte svůj nesouhlas, týká se všech okolních obcí. Petici s nesouhlasem je možné podepsat na OU Sulíkov nebo na MěÚ v Kunštátě  
Celý článek

Náměty

Veškeré náměty a připomínky, kritiku prosím směřujte do sekce "Admin"
Celý článek